معرفی آکادمی بورس پشوتن

این مجموعه آموزشی، با مدیریت آقای پشوتن‌مشهوری‌نژاد، تنها مؤسسه‌ی آموزشی در ایران است که هدف محوری و راهبردی آن، آموزش در تمام سطوح دانشی و مهارتی برای تمامی افراد و علاقمندان به آشنایی با بازار سرمایه است.
این واحد آموزشی، برگزار کننده‌ی کلیه کلاس‌های حضوری و غیر حضوری با بهترین و باتجربه‌ترین اساتید و مدرسین بازار سرمایه همچون؛ استاد پشوتن مشهوری‌نژاد، استاد یاسر مهرآور، استاد مازیار فتحی و دیگر اساتید خبره است، که هدف آن آموزش اصولی و صحیح کلیه اقشار جامعه جهت ورود و فعالیت صحیح در بازار سرمایه است. کلاس‌های رایگان ورود به بورس و کلاس آشنایی با اصول بازار سرمایه از این دسته هستند.

آکادمی بورسی پشوتن، همچنین برگزار کننده‌ی دوره‌های تحلیل حرفه‌ای و تخصصی بازار سرمایه نیز هست. که تعداد زیادی از تحلیلگران فعلی خبره فعال در بازار سرمایه از دانشجویان این واحد آموزشی هستند.
بعضی از دوره‌های آموزش حرفه‌ای و تخصصی این مجموعه شامل کلاس‌های آموزش مقدماتی تا پیشرفته تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال، صفرتا صد تابلوخوانی و فیلترنویسی، آتی شاخص، آپشن و معاملات اختیار، تجزیه و تحلیل صنایع، و دیگر دوره‌های پیشرفته می‌باشد.

همچنین این امکان بوجود آمده که علاقه‌مندان شهرستانی، شاغلین و دانشجویانی که فرصت و امکان حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند، از آموزش‌های مجازی، سمینارهای آنلاین و فیلم‌های آموزشی برخوردار باشند و از تمامی این آموزش‌ها به همراه پشتیبانی آموزشی آنلاین استفاده کنند.
دوره‌های غیر حضوری صفرتاصد بورس شامل سمینارهای انگیزشی و روانشناسی مالی رفتاری، آشنایی با بورس و تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و… می‌باشد که علاقه‌مندان می‌توانند با مشاهده‌ی این دوره‌ها، تمامی آموزش‌ها و فوت‌های کوزه‌گری را یاد بگیرند.

این مجموعه همچنین در صفحات مجازی فعالیت گسترده و جامعی دارد و با انتشار اینفوگرافی‌های آموزشی، موشن‌گرافی‌های آموزشی و اطلاع رسانی، پخش زنده نشست‌های بررسی و تحلیل بازار، تحلیل سهم‌های درخواستی و غیره، همیشه در کنار مشتریان و کاربران و مخاطبان خود می‌باشد.

با ما در تماس باشید.

تلفن آکادمی بورسی پشوتن :

02122034666

آدرس آکادمی بورسی پشوتن :

تهران-خیابان ولیعصر-روبروی درب اصلی پارک ملت-بین کوچه سلطانی و شناسا-ساختمان داستو-طبقه سوم-واحد 10